ONLINE DİYET

COVID-19 İLE MÜCADELE KAPSAMI

"Diyet yapmak istiyorum ama evden çıkmak istemiyorum." dediğiniz oluyor mu? Global bir sağlık sorunuyla karşı karşıyayken böyle düşünmeniz çok normal. En değerli hazinemiz olan sağlığımızın temeli doğru beslenmeden geçiyor. Özellikle bu dönemde sağlığımızı korumak oldukça önemli.

Peki online danışmanlık hizmetimizle evinizden çıkmadan diyet yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Zoom / Skype / WhatsApp üzerinden gerçekleştireceğimiz seanslarla bu sefer biz size konuk oluyoruz.

Online Diyette Neler Yapıyoruz?

İlk olarak sizi tanımak için; bir adet değerlendirme formu ve besin tüketim kaydı iletiyoruz. Bu sayede, yaşam tarzınız ve beslenme alışkanlıklarınız hakkında fikir edinmiş oluyoruz.

Vücudunuzdaki vitamin, mineral ve kan parametrelerini değerlendirebilmek için son 6 ay içerisinde yaptırdığınız kan tahliliniz varsa bize iletmenizi istiyoruz. Eğer elinizde bulunmuyorsa; ilk seansımızdan sonra ihtiyaç halinde yaptırmanızı istiyor olacağız.

İlk seansımızı sizi tanımak ve sizin için en uygun beslenme programını oluşturabilmek için 1 saat tutuyoruz. Sonraki seanslarımızı; haftalık veya 2 haftada 1, her seans yarım saat olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca haftaiçi WhatsApp üzerinden iletişim halinde oluyoruz. Bu sayede hem motivasyonunuzu yüksek tutuyor hem de aklınıza takılan soruları cevaplandırmış oluyoruz.

Online beslenme danışmanlığımız hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir veya WhatsApp butonumuza tıklayarak direkt bize ulaşabilirsiniz.

ONLINE DİYET BİLGİLENDİRME

*İsminizi yazın.
*Telefon numaranızı yazın.