online diyet

Online Diyet Nedir?

Online diyet programı bulunduğunuz her konumda Zoom, Skype, FaceTime veya WhatsApp programları yardımıyla kişiye özel diyet programı alabileceğiniz bir çalışma yöntemidir. Özellikle evden çalışmanın giderek yaygınlaştığı bu dönemde trafiğe girmeden sağlıklı bir şekilde hedefe ulaşmanıza yardımcı bir sağlık programı desek abartmış olmayız.

Online Diyet Listesi Kimler İçin Uygundur ?

  • Salgın sebebiyle evden çıkmak istemeyen ve kilo vermek isteyen bireyler,
  • Yoğun iş yaşamı sebebiyle zaman problemi yaşayan iş insanları,
  • Türkiye dışında farklı bir ülkede yaşamını sürdüren kişiler,
  • İş veya özel yaşamı sebebiyle sık seyahat etmek zorunda kalan bireyler,
  • Evde çocuğunu yalnız bırakmak istemeyen ebeveynler,
  • Sağlıklı beslenmeyi öğrenip yaşam tarzı haline getirmek isteyen herkes için uygundur.

Online Diyetisyen Nasıl Çalışır ? - Biz Nasıl Çalışıyoruz ?

Online diyet programımızı 3 aşamadan oluşur:

İlk görüşmemiz yaklaşık 1 saat sürecektir. Bu kadar uzun sürmesinin ana sebebi; birlikte yazacağımız online diyet listesi'nin sizin hayat standartlarınıza uygun olarak hazırlanmasıdır. Son zamanlarda hangi besinleri tükettiğiniz, sabah kaçta kalktığınız, akşam kaçta yattığınız, hangi besinleri sevdiğiniz veya sevmediğiniz, egzersiz yapıp yapmadığınız, bundan önce uyguladığınız diyet listelerinin analizi ve varsa sağlık problemleriniz hakkında konuşuyor olacağız. Konuşmamız sonrasında sizinle bir online diyet programı oluşturacağız.

Takipli online diyet şeklinde çalıştığımız için hafta içi aklınıza takılan soruları Whatsapp üzerinden cevaplayacağız. Böylece hedefimize doğru emin adımlarla ilerleyeceğiz. Bu süreci online diyet koçluğu gibi de düşünebilirsiniz.

Haftalık veya 2 haftada bir yapacağımız görüntülü görüşmelerle birlikte size özel online diyet programınızı yenileyerek serüvenimizde mutlu bir şekilde ilerleyeceğiz.

Online Diyetisyen İle Başarının Sırrı Nedir ?

  • Öncelikle hem kendinize hem de bize güvenmelisiniz :) Böylece süreç hem eğlenceli hem de kolay geçecektir.
  • Sadece diyetinizi uygulamaktan öte sağlıklı beslenme mantığını öğrenerek hayatınızın parçası haline getirmelisiniz. Yeni ve sağlıklı yaşamanın zamanı çoktan geldi!
  • Bir kağıda hedefinizi yazmalı ve her gün kalktığınızda gördüğünüz bir yere asmalısınız. İnanın, kulağa komik ve banal gelse de hedefe ulaşmamızda işe fazlasıyla yarıyor.

Online Diyet Ücretleri Ne Kadar ?

Yüz yüze programlarımızda olduğu gibi takipli online diyet programlarımızda da danışmanlık hizmetimizi en yüksek kalitede tutuyoruz. Şartlarınıza göre seçeceğiniz programlarımızın kalitesinin her koşulda aynı olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple program ücretlendirmemiz tüm programlarımız için geçerlidir.

Diyete Başlamak İçin Yapman Gerekenler :)

Mail atarak veya form doldurarak aramıza mesafe koymaya gerek yok.

0532 616 62 62 numaralı telefonumuzu arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilir ve isterseniz direkt bizimle iletişime geçebilirsiniz :)

Sağlıklı, Mutlu ve Spor Dolu Bir Gün Dileriz...