FARKIMIZ

BİZİ BİZ YAPAN FARKLAR

Günümüzde iş yaşamının yoğunluğu sebebiyle hayattaki en önemli şeyi bir kenara bırakıyoruz; “KENDİMİZİ”. Bu süreçte yalnızlığımıza ve sevdiğimiz insanlara zaman ayırmayı maalesef unutuyoruz. Ardından bedenimize bakmayı unutarak ona hak ettiği değeri ve besinleri vermemeye başlıyoruz. Yavaş yavaş kilo alıyor veya olan kaslarımızı yanlış beslenerek kayıp ediyoruz.

Diyet yapmak istiyoruz ama bu vakitte ve bu düzen içerisinde nasıl zaman ayıracağımızı bilemiyoruz.

İşte tam bu noktada size yardımcı olmak için buradayız.

  • İlk görüşmemizde sizlerin iş ve özel hayatınızı 1 saat boyunca dinliyor ve size özel çözümler getirerek diyetinizi hazırlıyoruz.
  • İş yeri menünüz bulunuyorsa ay başında sizden temin ediyor ve tüm bir ay boyunca iş ve ev yaşamınızdaki yemek düzeninizi oluşturuyoruz. Böylece her gün acaba bugün nasıl dengelesem diye düşünmenize gerek kalmıyor. Haftanın 7 günü farklı yemekler tüketebiliyorsunuz.
  • Gerekli gördüğümüz taktirde ise yemekleri özel mutfağımızda diyetinize uygun hazırlıyor ve size ulaştırıyoruz.

Sonuç: Mutlu Danışanlar ve Sağlıklı Vücutlar 😊

Sağlıklı yaşam için vazgeçilmez iki element doğru beslenme ve spordur. Beslenme danışmanlığı bireylerin kilo vermesine veya almasına yardımcı olabileceği gibi bazı hastalıkların tedavisinde de önemli bir rol oynamaktadır. Doğru beslenmeye eklenen spor ise danışanların en hızlı şekilde en iyi sonucu almasını sağlamaktadır. Bu noktada derinin çatlaması veya sarkması gibi durumların önüne geçilebilmektedir.

Diyetisyen Coşku Mutlu, sporcu altyapısına sahip olması ve on yıldan uzun süredir bu sektörün içinde bulunması sebebiyle hem deneyimsel anlamda sporcuyu anlayan bir diyetisyen olmuş hem de Amerika’da aldığı eğitimle teorik bilgisini geliştirmiştir. Teorik ve pratik bilginin harmanlanması sonucu ise üst düzey sporcularla çalışmaya başlamıştır.

Ofisimizde herkesin kendi işini yapması gerektiği inancı olduğundan spor bölümünü işin uzmanlarına bırakmaktayız.

  • Beslenme ve Danışmanlık merkezimizin içerisinde bulunan spor salonumuzda konusunda uzman antrenörlerimiz tarafından kişiye özel antrenman programı oluşturulmakta ve hedefi doğrultusunda birebir ( personal trainer ) şekilde spor koçluğu sağlanmaktadır.
  • Ayrıca 2 haftada bir kez; antrenör, danışan ve diyetisyen bir araya gelip gelişimi değerlendirmektedir.

Sonuç: Mutlu ve Fit Vücutlar 😎

Türkiye’ de profesyonel sporcu olmak zorlu yollardan başarıyla geçmeyi gerektirir. Yolun başında ilk ikilem, spor ve okulu birlikte götürmeye çalışmakla başlar ve sonrasında profesyonelleştikçe doğru takım, iyi kondisyoner ve doğru beslenme gibi birçok önemli ayrıntıya dikkat etmekle devam eder.

Takım veya bireysel sporların ilk aşamalarında yetenek kazanmak için yeterlidir. Bir üst kademede iyi antrenman aradaki farkı belirler.
Son olarak şampiyonların arasındaki farkı beslenme ve deneyim belirler.

Bu noktada spordan anlayan ve onun hem teorik hem de pratik kısmını deneyimlemiş olan Diyetisyen Coşku Mutlu, sporcunun;

  • Sezon içerisinde etkinlik gösterdiği spor dalına göre beslenme programını oluşturmakta,
  • Off sezonda kondisyonerlerle birlikte sporculara gerekli besin ve ek gıda takviyelerinin planlanmasını ayarlamakta,
  • Maç veya yarışma dönemlerinde özel beslenme programları hazırlamakta ve gerektiği taktirde onlarla müsabakanın yapılacağı alanda görev almaktadır.

Sonuç : Başarılı Sporcular 😉

RANDEVU TALEP EDİN

*İsminizi yazın.
*Telefon numaranızı yazın.