BİLGE DOĞAN

Diyetisyen

Spor hayatına profesyonel basketbol ile başlayan Bilge Doğan, spor ve beslenme bilimlerini bir arada uygulayabilmek hedefiyle kariyerine başlamıştır. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde sürdürürken IRONMAN U Sporcu Beslenmesi sertifikası almıştır.

2019 senesinde Anne ve Çocuk Beslenmesi alanında çalışarak klinik tecrübe kazanmış, bu alandaki çalışmaları çeşitli internet sitelerinde yayınlanmıştır.

Aldığı eğitimlerin ardından 2020 senesinde Gaziosmanpaşa Avrasya Hastanesi’nde Hastalıklarda Beslenme ve Bariatrik Cerrahi alanlarında çalışmıştır. Ardından Şişli Klinik Obezite Merkezi’nde Bariatrik Cerrahi üzerindeki çalışmalarını sürdürmüştür.

Asıl alanı Sporcu Beslenmesi olan Bilge Doğan, Coşku Mutlu Beslenme Danışmanlığı’nda edindiği tecrübenin ardından Mutlu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlamıştır.

Aynı zamanda zayıflama, sağlıklı beslenme, amatör ve profesyonel sporculara yönelik beslenme, anne ve çocuk beslenmesi, bariatrik cerrahi operasyonu sonrası beslenme alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

RANDEVU TALEP EDİN

*İsminizi yazın.
*Telefon numaranızı yazın.