Kilo vermek gerçekten o kadar kolay bir süreç ki birçoğumuz sadece gözümüzde büyütüyoruz. Asıl önemli olan diyet yapmak değil, sağlıklı ve düzenli beslenmek. Diyet stresi yaşamadan, hayat düzeninizi bozmadan, mide şişkinliği yaşamadan ve en önemlisi sevdiğimiz her şeyden vazgeçmeden birlikte güzel bir yolculuğa adım atacağız.

Birlikte çıkılacak bu sağlıklı yolculuk 3 ana noktadan oluşuyor:

İlk görüşmemizde tam 1 saat boyunca ayrıntılı bir şekilde beslenme alışkanlıklarınız, en sevdiğiniz besinler, fiziksel aktivite durumunuz, alerjiniz olduğunu besin/besin grupları, psikolojik durumunuz, sosyal hayatınız, sağlık durumunuz, kullandığınız ilaçlar, öncesinde yaşadığınız kilo alma ve verme hikayeleriniz ve son 6 ay içerisinde yapılmış olan kan tahliliniz ile ilgili sohbet ediyor ve böylece sizi tanıyor olacağım.

Sonrasında vücut analiz cihazı ile ayrıntılı bir ölçüm gerçekleştirerek; kilonuz, yağ ve kas dokunuzun oranı, bazal metabolizma hızınız, BKI indeksiniz, bel kalça oranınız, bölgesel kas ve yağ dağılımınız, metabolizma yaşınız ve iç yağlanma oranınızı öğrenmiş olacağız. Sonuç üzerinden birlikte kilo (yağ-kas) hedefi belirleyecek ve bu doğrultuda “Size Özel Diyet” programınızı önceden konuştuğumuz yaşam standartlarınıza göre oluşturacağız. Diyetin yanında sağlıklı beslenmenin sürdürülebilmesi için asıl önemli olan besinlerin biyokimyasını ve birbirleri arasındaki ilişkiyi bilmek olduğunu düşündüğümden her yazdığımız besinin neden listede olduğunu size aktarıp hem diyete hem de kendinize olan motivasyonu tam sağlayacağız.

Her hafta veya iki haftada bir yapacağımız görüşmeler doğrultusunda vücut analiz ölçümünüzü tekrarlıyor olacak, bir önceki haftanın değerlendirmesini yaparak bir sonraki haftanın beslenme programını sizin sosyal etkinlikleriniz, iş toplantılarınız veya seyahatlerinize göre birlikte planlayacağız.

Kilo vermenin ne kadar kolay olduğuna siz bile şaşıracak, mutlu ve sağlıklı bir yolculuğa adım atacağız. Verdiğimiz kiloları geri almamak içinse beslenme bilgi düzeyinizi en üst düzeye çekeceğiz.

Mutlu ve Sağlıklı bir yaşama birlikte adım atmaya ne dersiniz ?

RANDEVU TALEP EDİN

*İsminizi yazın.
*Telefon numaranızı yazın.