Hayat anne karnında başlayan bir serüvendir. Çocuğunuzun hayata sağlıklı bir adım atması için çocuk sahibi olmaya karar verildiği andan itibaren vücudun hazırlanması gerekmektedir. Hamileliğin başlangıcından önce vücudun bu sürece hazırlanması, emzirme dönemini, doğum sonrası sağlığınızı, bebeğinizin belki de 100 yıl yaşayacağı ömrünün her bir noktasını etkileyecek değişimler sağlayabilir.

Birlikte çıkılacak bu sağlıklı yolculuk 4 ana noktadan oluşuyor

İlk görüşmemizde tam 1 saat boyunca ayrıntılı bir şekilde beslenme alışkanlıklarınız, en sevdiğiniz besinler, fiziksel aktivite durumunuz, alerjiniz olduğunu besin/besin grupları, psikolojik durumunuz, sosyal hayatınız, sağlık durumunuz, kullandığınız ilaçlar, öncesinde yaşadığınız kilo alma ve verme hikayeleriniz ve son 6 ay içerisinde yapılmış olan kan tahliliniz ile ilgili sohbet ediyor ve böylece sizi tanıyor olacağım.

Sonrasında vücut analiz cihazı ile ayrıntılı bir ölçüm gerçekleştirerek; kilonuz, yağ ve kas dokunuzun oranı, bazal metabolizma hızınız, BKI indeksiniz, bel kalça oranınız, bölgesel kas ve yağ dağılımınız, metabolizma yaşınız ve iç yağlanma oranınızı öğrenmiş olacağız.

Veriler ışığında birlikte hamilelik dönemi sonu için hedef kilomuzu saptayacağız. Bu doğrultuda “Size Özel Diyet” programınızı önceden konuştuğumuz yaşam standartlarınıza göre oluşturacağız.

Her hafta veya iki haftada bir yapacağımız görüşmeler doğrultusunda vücut analiz ölçümümüzü tekrarlıyor olacak, bir önceki haftanın değerlendirmesini yaparak doktorunuzun aktardığı bilgiler doğrultusunda bir sonraki haftanın beslenme programını sizin sosyal etkinlikleriniz, iş toplantılarınız veya seyahatlerinize göre birlikte planlayacağız.

Çıktığınız bu yolculukta bebeğiniz ve sizin için doğru beslenme düzenini oluşturacak, sağlıklı gelişimine katkı sağlayacak ve hedef kilomuza ulaşacağız.

Bu özel sürecin tadını çıkarırken bebeğinizin ve kendinizin özel olduğunu ve diyetin size özgü olması gerektiğini unutmamalıyız !!!

RANDEVU TALEP EDİN

*İsminizi yazın.
*Telefon numaranızı yazın.