9 muhteşem ayın sonunda Anne olmanın dünyanın en muhteşem hissi olduğuna eminim. Bu heyecanlı ve zorlu sürecin sonunda biraz fazla kilo kaldıysa o zaman sizin için buradayım.

Doğum sonrası aileniz ve yakın çevrenizden kulaktan dolma bilgiler ile kafanız karışıyor ve yapacağınız doğru şeyleri yapamıyor olmanız olası. Özellikle sizin ve bebeğiniz için en önemli besin olan anne sütünün kalitesi beslenme durumunuzla direk ilişkili.

Fazla kilolardan kurtulma evresinde, anne sütünün etkilenmemesi hatta artması için doğru sıvı ve besin tüketimi çok önemlidir.

Birlikte çıkılacak bu sağlıklı yolculuk 3 ana noktadan oluşuyor

İlk görüşmemizde tam 1 saat boyunca ayrıntılı bir şekilde beslenme alışkanlıklarınız, en sevdiğiniz besinler, fiziksel aktivite durumunuz, alerjiniz olduğunu besin/besin grupları, psikolojik durumunuz, sosyal hayatınız, sağlık durumunuz, kullandığınız ilaçlar, öncesinde yaşadığınız kilo alma ve verme hikayeleriniz ve son 3 ay içerisinde yapılmış olan kan tahliliniz ile ilgili sohbet ediyor ve böylece sizi tanıyor olacağım.

Sonrasında vücut analiz cihazı ile ayrıntılı bir ölçüm gerçekleştirerek; kilonuz, yağ ve kas dokunuzun oranı, bazal metabolizma hızınız, BKI indeksiniz, bel kalça oranınız, bölgesel kas ve yağ dağılımınız, metabolizma yaşınız ve iç yağlanma oranınızı öğrenmiş olacağız. Sonuç üzerinden birlikte kilo (yağ-kas) hedefi belirleyecek ve bu doğrultuda “Size Özel Diyet” programınızı önceden konuştuğumuz yaşam standartlarınıza göre oluşturacağız. Diyetin yanında sağlıklı beslenmenin sürdürülebilmesi için asıl önemli olan besinlerin biyokimyasını ve birbirleri arasındaki ilişkiyi bilmek olduğunu düşündüğümden her yazdığımız besinin neden listede olduğunu size aktarıp hem diyete hem de kendinize olan motivasyonu tam sağlayacağız.

Her hafta veya iki haftada bir yapacağımız görüşmeler doğrultusunda vücut analiz ölçümüzü tekrarlıyor olacak, bir önceki haftanın değerlendirmesini yaparak bir sonraki haftanın beslenme programını sizin sosyal etkinlikleriniz, iş toplantılarınız veya seyahatlerinize göre birlikte planlayacağız.

Çıktığınız bu yolculukta bebeğiniz ve sizin için doğru beslenme düzenini oluşturacak, sağlıklı gelişimine katkı sağlayacak ve hedef kilomuza ulaşacağız.

Bu özel sürecin tadını çıkarırken bebeğinizin ve kendinizin özel olduğunu ve diyetin size özgü olması gerektiğini unutmamalıyız.

RANDEVU TALEP EDİN

*İsminizi yazın.
*Telefon numaranızı yazın.