• Verdiğim Kiloları Tekrar Geri Alır Mıyım?

  Birlikte çalıştığımız süre boyunca sadece diyet yazıp hedefimize ilerlemeyecek; size doğru beslenmenin nasıl olması gerektiği, kaçamak yapıldığı zaman nasıl dengeleneceği, hangi besinin gün içerisinde ne zaman tüketilmesi gerektiği ve en önemlisi kendi diyet programınızı nasıl yazacağını öğretiyor olacağım. Verdiğimiz kiloları geri almayacağız 🙂

 • Görüşmelerimiz ne kadar sürecek?

  İlk görüşmemizde kesinlikle 1 saat sürecektir. Hızlıca diyet yazıp göndermek gibi bir çalışmamız bulunmamaktadır. Bir saat boyunca ayrıntılı bir şekilde beslenme alışkanlıklarınız, en sevdiğiniz besinler, fiziksel aktivite durumunuz, alerjiniz olduğunu besin/besin grupları, psikolojik durumunuz, sosyal hayatınız, sağlık durumunuz, kullandığınız ilaçlar, öncesinde yaşadığınız kilo alma ve verme hikayeleriniz ve son 6 ay içerisinde yapılmış olan kan tahliliniz ile ilgili sohbet ediyor ve böylece sizi tanıyor olacağım.

  Sonrasında vücut analiz cihazı ile ayrıntılı bir ölçüm gerçekleştirerek; kilonuz, yağ ve kas dokunuzun oranı, bazal metabolizma hızınız, BKI indeksiniz, bel kalça oranınız, bölgesel kas ve yağ dağılımınız, metabolizma yaşınız ve iç yağlanma oranınızı öğrenmiş olacağız. Sonuç üzerinden birlikte kilo (yağ-kas) hedefi belirleyecek ve bu doğrultuda “Size Özel Diyet” programınızı önceden konuştuğumuz yaşam standartlarınıza göre oluşturacağız. Diyetin yanında sağlıklı beslenmenin sürdürülebilmesi için asıl önemli olan besinlerin biyokimyasını ve birbirleri arasındaki ilişkiyi bilmek olduğunu düşündüğümden her yazdığımız besinin neden listede olduğunu size aktarıp hem diyete hem de kendinize olan motivasyonu tam sağlayacağız.

 • Ayda Kaç Kilo Verebilirim ?

  Bir ay içerisinde kaç kilo verebileceğinizin cevabı sizin metabolizma hızınız, fiziksel aktiviteniz, yaşınız, diyet geçmişiniz gibi birçok farklı noktanın birleşiminden oluşmaktadır. Bu sebeple birlikte çalışacağımız süre boyunca en hızlı ve sağlıklı şekilde kilo vermeye odaklanacağız. Emin olun tahmin ettiğinizden daha hızlı ve kolay olacak.

 • Aç kalmadan diyet yapmak mümkün mü ?

  Eğer aç kalarak diyet yapıyorsanız zaten hata yapıyorsunuz 🙂 Doğru beslenme sürecinde aç kalmadan hedefinize ulaşmak bizim temel amacımız. Doğru besinleri, doğru miktarda ve zamanda tükettiğimiz taktirde başarı kolay ve kaçınılmaz olacaktır.

 • Hangi Diyet Türünü Uyguluyorsunuz ?

  Kişiye özel diyet planladığım için size uygun diyeti sizi tanıdıktan sonra önermeyi tercih ediyorum. Unutulmamalıdır ki her birey özeldir ve özel bir diyete sahip olmalıdır.

GÜNCEL BLOG’LAR

Meyve porsiyonu tüketimi, hem vitamin hem de mineralleri sağlıklı bir şekilde vücudumuza almanın en kaliteli…

Aktif kömür tıpta çoğunlukla ilaçlardan kaynaklanan zehirlenmeleri tedavi etmek amacıyla kullanılmaktadır. Aktif Kömür Nedir? İçindekiler…

Weight Watchers Diyeti hakkındaki gerçekler dünyanın 30 farklı ülkesinde milyonlarca üyesi olan bir diyet programının…

Vegan olmak kimine göre sağlığını korumak için ömür boyu uygulanabilecek bir beslenme türü, kimi bireyler…

Enfeksiyonlarla doğrudan ilişkisi kurulan kanda CRP nedir? Crp yüksekliği ne kadar korkmamız gereken bir durumdur?…

Lahana diyeti veya lahana çorbası diyeti veya lahana suyu diyeti… Adına ne demek isterseniz diyebilirsiniz….

RANDEVU TALEP EDİN