B
İREYSEL BESLENME DANIŞMANLIĞI

Bireysel beslenme danışmanlığımız;  sadece zayıflama konusu üzerine odaklanmadan, sizin sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmenizi ve sonraki süreçlerde diyet yaparak ulaştığınız kiloyu korumak üzerine odaklanmaktadır.

Beraber yürüteceğimiz bu süreçte, diyete göre yaşam değil, iş ve sosyal yaşamınıza göre diyet felsefesine sahip olacağız. Böylece diyetten veya sosyal hayatınızdan kopmak zorunda kalmayacaksınız.

Kilo vermek kolaydır ve çoğu insan farklı yollardan istediği kiloya ulaşabilir. Fakat insanlar amacın kilo vermek değil, kas kaybetmeden yağ vermek olduğu gerçeğini gözden kaçırır ve bu sebeple yaşam standartları azalır. Bizim hedefimiz ve yardımımız, size kas dokusu kaybettirmeden yağ dokunuzu ve toplam kilonuzu düşürmektir.

Ayrıca size sunduğumuz özel olanaklar için Farkımız sayfamıza göz atabilirsiniz.

YÜZ YÜZE BESLENME DANIŞMANLIĞI

Ayda 4 defa yüz yüze görüşme ve ölçümlere ek olarak Whatsapp yoluyla gerekli desteğin sağlanmasını içermektedir.  İlk görüşmemiz 1.5 saat sürmektedir. Bu kadar uzun sürmesinin ana nedeni, sizin hayatınızı anlayıp size özel bir diyet oluşturmaktadır. Sonrasında yapacağımız görüşmeler ise 30-45 dakika arası sürmektedir.

Haftalık yapılan görüşmeler,

  •  Haftanın değerlendirilmesi,
  • Gelecek hafta içerisindeki sosyal ve iş yaşamının gerekliliklerine göre diyetin revizesi,
  • Beslenmeye dair küçük eğitimleri içermektedir.

YÜZ YÜZE BESLENME DANIŞMANLIĞI VE ANTREMAN PROGRAMI

Diyetle birlikte yapılan spor, sonuç alma hızını arttırdığı gibi sizin çok daha sağlıklı bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Bu sebeple Coşku Mutlu Beslenme ve Danışmanlık merkezimizde bulunan spor salonumuzda konusunda uzman antrenörlerimiz tarafından kişiye özel antrenman programı oluşturulmakta ve hedefi doğrultusunda birebir

  • Fonksiyonel Antrenman ( Functional Training )
  • Medikal Fitness ( Medical Fitness )
  • Pilates

dersleri verilmektedir.

Ayrıca yakın çevrede oturmayan danışanlarımız için İstanbul ‘un farklı bölgelerinde en iyi antrenörlerle birlikte çalışmakta ve aynı hizmeti sağlamaktayız.

RANDEVU TALEP EDİN